МедияНовиниИнтервютаВидеоГалерияПубликации

Юношите завоюваха бронзови медали на Държавното п-во

Юношите на ЦСКА до 19 години завоюваха бронзовите медали от Държавното първенство. Момчетата на треньора Йордан Колев се наложиха убедително в срещата за трето място срещу Академик (София) със 74-54.

Двубоят в зала „Триадица” премина с превъзходство на ЦСКА през целия мач. Само първите десет минути резултатът бе равен, но още на почивката „червените” имаха преднина от 7 точки – 31:24. Доминацията на ЦСКА продължи през следващите две части и така се стигна до убедителна победа със 74:54.

Треньорът Данчо Колев и неговите възпитаници дублираха бронзовите медали от миналия сезон и могат само да съжаляват, че изпуснаха победата срещу Академик в първия мач от груповата фаза за да постигнат по-добро класиране през тази година. Шампион за втора поредна година стана БУБА, който победи ЦСКА в полуфиналите.