МедияНовиниИнтервютаВидеоГалерияПубликации

Пълна програма на мачовете в зона "Витоша" пролет 2015

Тук може да намерите пълната програма на мачовете при подрастващи, мъжка част, в зона "Витоша" от първенството на БФБ.

Програма по дати на ма срещите на отборите на БК ЦСКА можете да видите и ТУК.

Момчета до 12 години

ГРУПА А
1. Буба Баскетбол I
2. Левски
3. Шампион
4. Академик София

Първи кръг: 15.02
09:00 Левски - Буба I
10:30 Шампион - Академик Сф.

Втори кръг: 22.02
13:30 Буба I - Академик Сф.
15:00 Шампион - Левски

Трети кръг: 08.03 зала ст. „В.Левски
09:00 Академик Сф. - Левски
10:30 Шампион - Буба I

ГРУПА Б
1. Локомотив II
2. Буба Баскетбол II
3. Септември
4. Ахил
5. Баскетболно д-во.
6. ЦСКА

Първи кръг: 15.02 зала ст. „В.Левски”
12:00 Локомотив II - Ахил
13:30 Септември - Буба II
15:00 Баскетболно д-во - ЦСКА

Втори кръг: 22.02 зала „Р.Пейчев”
09:00 Баскетболно д-во - Септември
10:30 Буба II - Локомотив II
12:00 Ахил - ЦСКА

Трети кръг: 08.03 зала ст. „В.Левски
12:00 Локомотив II - Баскетболно д-во
13:30 Ахил - Буба II
15:00 Септември - ЦСКА

Четвърти кръг: 15.03 зала „Р.Пейчев”
09:00 Септември - Локомотив II
10:30 Баскетболно д-во - Ахил
12:00 БУБА Баскет II - ЦСКА

Пети кръг: 22.03 зала ст. „В.Левски”
09:00 БУБА Баскет II - Баскетболно д-во
10:30 Ахил - Септември
12:00 Локомотив II - ЦСКА

ГРУПА В
1. Локомотив I
2. Славия
3. Олимпия
4. Академик 17
5. НСА

Първи кръг: 15.02 зала „Р.Пейчев”
09:00 Локомотив I - Славия
10:30 НСА - Олимпия
почива Академик 17

Втори кръг: 22.02 зала ст. „В.Левски”
09:00 Академик 17 - НСА
10:30 Олимпия - Локомотив I
почива Славия

Трети кръг: 08.03 зала „Р.Пейчев„
09:00 Локомотив I - Академик 17
10:30 Славия - Олимпия
почива НСА

Четвърти кръг: 15.03 зала ст. „В.Левски”
09:00 НСА - Локомотив I
10:30 Академик 17 - Славия
почива Олимпия

Пети кръг: 22.03 зала „Р.Пейчев”
09:00 Олимпия - Академик 17
10:30 Славия - НСА
почива Локомотив I

Момчета до 14 години

ГРУПА А
1. Буба Баскетбол I
2. Академик София
3. Шампион
4. Славия
5. Академик 17
6. ЦСКА
7. Левски
8. Спортни таланти

Първи кръг: 07.02 зала „Р.Пейчев”
13:00 Академик 17 - кадемик Сф.
14:45 Спортни таланти - Шампион
16:30 БУБА Баскет I - ЦСКА
18:15 Славия - Левски

Втори кръг: 14.02 зала ст. „В.Левски
13:00 БУБА Баскет I - Академик 17
14:45 Левски - Академик Сф.
16:30 Шампион - ЦСКА
18:15 Спортни таланти - Славия

Трети кръг: 21.02 зала ст. „Герена
13:00 ЦСКА - Академик 17
14:45 Академик Сф. - Спортни таланти
16:30 БУБА Баскет I - Левски
18:15 Славия - Шампион

Четвърти кръг: 28.02
13:00 Шампион - Академик 17
14:45 Славия - Академик Сф.
16:30 Левски - ЦСКА
18:15 Спортни таланти - БУБА Баскет I

Пети кръг: 07.03 зала „Триадица
13:00 Академик 17 - Левски
14:45 Шампион - Академик Сф.
16:30 БУБА Баскет I - Славия
18:15 ЦСКА - Спортни таланти

Шести кръг: 14.03
13:00 Академик Сф. - БУБА Баскет I
14:45 Спортни таланти - Академик 17
16:30 ЦСКА - Славия
18:15 Шампион - Левски

Седми кръг: 21.03 зала „НСА
13:00 ЦСКА - Академик Сф.
14:45 БУБА Баскет I - Шампион
16:30 Академик 17 - Славия
18:15 Левски - Спортни таланти

ГРУБА Б
1. Академик МГУ
2. Ахил
3. Локомотив
4. Олимпия
5. Буба Баскетбол II
6. Септември

Първи пръг: 14.02 зала „Септември
14:00 Академик МГУ - Олимпия
15:45 Септември - Локомотив
16:30 Ахил - БУБА Баскет II

Втори кръг : 21.02 зала „Р.Пейчев
14:00 БУБА Баскет II - Септември
15:45 Олимпия - Ахил
16:30 Септември - Академик МГУ

Трети кръг: 28.02 зала „В.Левски
14:00 БУБА Баскет II - Олимпия
15:45 Академик МГУ - Септември
16:30 Ахил - Локомотив

Четвърти кръг: 07.03
14:00 БУБА Баскет II - Академик МГУ
15:45 Локомотив - Олимпия
16:30 Септември - Ахил

Пети кръг: 14.03 зала „Локомотив
14:00 Ахил - Академик МГУ
15:45 Олимпия - Септември
16:30 Локомотив - БУБА Баскет II

Кадети до 16 години

ГРУПА А
1. Левски
2. Шампион
3. ЦСКА
4. Академик София
5. Буба Баскетбол I
6. Спортни таланти
7. Буба Баскетбол II

Първи кръг: 08.02 зала ст. „В.Левски
Академик Сф. - Спортни таланти
Буба II - Шампион
Левски - ЦСКА
почива Буба I

Втори кръг: 15.02 зала ст. „Герена
Буба I - Буба II
ЦСКА - Академик Сф.
Шампион - Левски
почива Спортни таланти

Трети кръг: 22.02
Академик Сф. - Шампион
Спортни таланти - ЦСКА
Левски - Буба I
почива Буба II

Четвърти кръг: 01.03 зала „50 ОУ
Буба I - Академик Сф.
Буба II - Левски
Шампион - Спортни таланти
почива ЦСКА

Пети кръг: 15.03 зала „НСА
Академик Сф. - Буба II
ЦСКА - Шампион
Спортни таланти - Буба I
почива Левски

Шести кръг: 22.03 зала ст. „В.Левски
Левски Академик Сф.
Буба I - ЦСКА
Буба II - Спортни таланти
почива Шампион

Седми кръг: 29.03 зала „Р.Пейчев
Спортни таланти - Левски
ЦСКА - Буба II
Шампион - Буба I
почива Академик Сф.

ГРУПА Б
1. Славия
2. Академик 17
3. Ахил
4. Академик МГУ
5. Локомотив

Първи кръг: 15.02 зала „Р.Пейчев
Ахил - Академик МГУ
Локомотив - Славия
почива Академик 17

Втори кръг: 22.02 зала „Триадица
Славия - Академик 17
Локомотив - Академик МГУ
почива Ахил

Трети кръг: 08.03 зала „Триадица
Локомотив - Академик 17
Славия - Ахил
почива Академик МГУ

Четвърти кръг - 15.03
Ахил - Академик 17
Славия - Академик МГУ
почива Локомотив

Пети кръг: 29.03 зала „Локомотив
Академик МГУ - Академик 17
Локомотив - Ахил
почива Славия

Юноши до 19 години

1. Академик София
2. Шампион
3. Академик 17
4. Славия
5. Ахил I
6. Академик МГУ
7. Левски
8. Ахил II
9. Буба Баскетбол
10.ЦСКА

Шести кръг: 14.02
Академик Сф. - Левски
ЦСКА - Ахил I
Академик 17 - Ахил II
Буба - Славия
Шампион - Академик МГУ

Седми кръг: 21.02
Ахил II - ЦСКА
Славия - Шампион
Академик Сф. - Ахил I
Левски - Буба
Академик МГУ - Академик 17

Осми кръг: 14.03
Академик Сф. - Ахил II
Буба - Ахил I
Академик 17 - ЦСКА
Шампион - Левски
Академик МГУ - Славия

Девети кръг: 21.03
Ахил I - Шампион
Левски - Академик МГУ
ЦСКА - Академик Сф.
Славия - Академик – 17
Ахил II - Буба

« Обратно в новините
Дата Отбори Резултат
14.102018 ЦСКА (до 16) Рилски спортист 6167
13.102018 Шампион 2006 ЦСКА (до 14) 2752
30.062018 ЦСКА (до 14) БУБА 3951
29.062018 ЦСКА (до 14) Рилски спортист 6876
28.062018 ЦСКА (до 14) Академик Булекс (Пд) 8289
28.062018 ЦСКА (до 14) Тунджа (Ямбол) 7460
Фен зона
За нашите фенове
Wallpapers
Форум
ЦСКА се завръща
ЦСКА се завръща

Баскетболен клуб ЦСКА набира момчета, родени до 2004 г. включително, и по-малки за сформиране и попълване на отборите си. Селекцията продължава, като се търсят най-вече деца при 8-годишните (2005-06).

Връзка с клуба »
Сдружение ЦСКА Завинаги
Сдружение ЦСКА Завинаги

Сайтът на сдружение "ЦСКА Завинаги"

Естествено вкусно!
Естествено вкусно!

Най-големият производеител на птиче месо в България

NET1
NET1
Гр. София, Борисова градина, стадион Българска армия. Баскетболна зала "Румен Пейчев". тел. 09 8885 8884 - Христо Ценов
Тренировки събота и неделя.